Slovensky

Webová stránka Mojid a konfigurátor Mojid náramkov sú vytvorené v angličtine. Dúfam ale, že preklad do slovenčiny vám pomôže viac porozumieť nášmu poslaniu a produktu.

Náramok Mojid je náramok na ruku, prispôsobiteľný vašim požiadavkám, obsahuje kontaktné a lekárske údaje a ochraňuje tak vás a vašich milovaných.

Prečo by ste ho mali nosiť? To je veľmi jednoduché - pre vašu bezpečnosť (áno súhlasíme, aj super vyzerá). Bezpečnosť osobne pre vás (alebo pre vaše deti alebo rodičov), ale aj pre vašich blízkych.

Prinášame vám najlepší produkt na trhu za veľmi prijateľnú cenu. Nie, nie je to „nositeľná elektronika “, naše náramky nemajú zabudované GPS alebo tlačidlo alarmu, ale robia to, čo majú robiť.

Náramky Mojid sú vyrobené z anti-alergickej silikónovej gumy, na ktorej je umiestnený malý identifikačný štítok z nerezovej ocele (asi 3 cm široký a 1 cm vysoký). Štítky sú individuálne vyryté laserom pomocou CO2 stroja (asi najlepším na trhu) s detailmi, ktoré na ňom chcete mať (meno, kontaktné údaje, anamnéza, motivačný citát ... na čo si len spomeniete). V galérii môžete nájsť rôzne príklady!

Samozrejme, Mojid náramky dodávame v mnohých moderných farbách a sú ľahučké, nepremokavé a odolné (a ak môžeme povedať, veľmi štýlové).

Prinášame vám 2 rôzne modely. High-end model je plne prispôsobiteľný veľkosti vášho zápästia a je dodávaný s uzatváracou sponou z nerezovej ocele. Povedali by sme, že zvyčajne pre dospelých a športovcov. Prinášame vám tiež tenší model (ktorý je dodávaný v 3 veľkostiach), zvyčajne pre deti a dospievajúcich / dospelých s tenším zápästím.

Ľudia sa ma často pýtajú, čo Mojid znamená. Mojid pochádza z “Môj ID”, čo v slovenčine znamená “moja identita” a vyjadruje presne to, čo by náš produkt mal robiť. Áno, chcela som urobiť niečo zmysluplné, niečo správne. Zmeniť svet? Možno nie. Ale prečo to neskúsiť. Existuje mnoho detí, rodičov a manželov v tomto svete. Ale ja mám len 1. Vy máte 1. A tam príbeh Mojid začal…

Dúfam, že sa vám páčia.